A Fox Corp. felvásárolja a Roku streamingplatformot egy készpénz- és részvényügylet keretében, mintegy 22 milliárd dollárért (kb. 19,1 milliárd euróért).
Már külön Facebook-csoportot is létrehoztak a károsult ügyfelek, akik közös fellépést terveznek az ügyben. Már a csomagküldő cég vezetősége is reagált a dolgokra.